baneris sumoketi

Treniruotės naujoje salėje

treniruociu saleMieli draugai, kadangi treniruočių sezonas jau ne už kalnų, turime Jums gerų naujienų. Nuo rugpjūčio 1d. Vilniuje, Laisvės pr. 125a duris atvers nauja kovos menų salė (Dojo). Ta proga siūlome rinktis iš plataus užsiėmimų spektro:

* Jiu-Jitsu treniruotės (atskiros vaikų ir suaugusiųjų grupės)

* Savigynos treniruotės (atskiros vyrų ir moterų grupės)

* Kenjutsu treniruotės - kardo technika (nuo 14 m.)

* Mažųjų sporto grupė "Mažasis samurajus" (3-6 m. vaikai)

* Rytinė mamų sporto grupė su vaikais (mamos sportuoja, vaikai šalia žaidžia)

 

Informacija ir registracija tel.: 8 634 02430 , info@kovos-menai.lt

Lietuvos VURI čempionatasVuri_cempionatas_2016-04-23

2016-04-23 Kaune vyko Lietuvos vaikų universalių rato imtynių čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo devyni kovos menų centro sportininkai, kurie varžėsi 7-iose svorio kategorijose. Šis čempionatas mūsų centro sportininkams buvo sėkmingas, 2 kovotojai tapo nugalėtojais ir namo grįžo su čempionų taurėmis, taip pat du sportininkai užėmė antrąsias vietas, ir 3 - trečiąsias.

Sveikiname Lietuvos čempionus ir prizininkus : 

Informacija dėl moterų savigynos užsiėmimųMoteru_savigyna

Nuo rugpjūčio 1 d. renkama nauja moterų savigynos grupė. Treniruočių metu tobulinsime savigynos įgūdžius, gerinsime fizinę formą ir ugdysime pasitikėjimą savo jėgomis. Treniruotės vyks antadieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val. Prie grupės galima prisijungti bet kuriuo metu (reikalinga prieš tai užsiregistruoti) .

Informacija ir registracija : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel.: 8 634 02430

Stažuotė Jukoshinryu Jiu Jitsu DojoStazuote jukoshinryu dojo

2016 m. balandžio 15-16 d. aštuoni kovos menų centro sportininkai lankėsi Londone, Jukoshinryu Jiu Jitsu dojo.

Stažuotės metu treniruotes vedė Soke Bryan Cheek 10 Dan (Didžioji Britanija). Intensyvių treniruočių metu buvo smulkiai nagrinėjama Jukoshinryu programa, taip pat ginklų technika (Kobudo).

Vasaros sporto - poilsio stovykla Gasshuku 2016Vasaros stovykla

2016m. birželio 20-24 d. "Dalios sodyboje" vyko kovos menų centro kasmetinė Jiu Jitsu vasaros stovykla. Šias metais į stovyklą susirinko 45 dalyviai iš Vilniaus, Elektrėnų, Vievio ir Šumsko. Per stovykloje praleistas dienas sportinikai spėjo intesyviai pasportuoti, laikyti egzaminus ir papramogauti.

"Vilniaus taurė 2016"Vilniaus taure 2016

2016-04-10 Vilniuje vyko Shindokai-Kan Karate varžybos "Vilniaus taurė 2016", kuriose dalyvavo 5 mūsų centro sportininkai, kurie iškovojo 2 pirmąsias ir 3 antrąsias vietas, mūsų klubas bendroje klubinėje įskaitoje užėmė 3-ią vietą. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus:

Hokutoryu Ju jutsu seminaras ir WFJ teisėjų kursaiWFJ teisėjų seminaras

2016 m. gegužės 20-21 d. Vilniuje vyko Hokutoryu Ju jutsu seminaras ir WFJ ( World Federation of Ju Jutsu) teisėjų kursai. Seminarą vedė ir teisėjus atestavo Shihan Kimmo Tenhunen 7 Dan (Suomija) .Pirmąją seminaro dieną  buvo smulkiai nagrinėjamos WFJ taisyklės, aiškinamos jų subtilybės, nagrinėjamos dažniausiai pasitaikančios teisėjavimo klaidos. Kovos menų centro sportininkai sukovojo po keletą demonstracinių kovų, kurių metu teisėjai mokėsi juos vertinti.

"VLC TAURĖ 2016"VURI 2016-03-19

2016 m. kovo 19 d. Jonavoje vyko vaikų universalių rato imtynių (VURI) turnyras.Varžybose dalyvavo 95 sportininkai iš 9 klubų. Šiose varžybose  Kovos menų centrui atstovavo 22 Jiu-Jitsu sportininkai. Namo su apdovanojimais grįžo:

Skambinkite:

Socialiniai tinklai:

© 2024 Visos teisės saugomos. kovos-menai.lt