baneris sumoketi

Jiu jitsu egzaminai 28-04-2013

Jiu Jitsu egzaminai 28-04-2013, Vilnius

Balandžio 28 d. Kovos menų centro "TORI", Jiu Jitsu klubo "Katana ir klubo Jawara sportininkai susirinko laikyti Jiu Jitsu egzaminų spalvotiems diržams. Egzamine dalyvavo apie 70 sportininkų iš Vilniaus, Elektrėnų, Širvintų, Trakų Vokės, Ukmergės, Vievio ir Nemenčinės. Egzaminas buvo suskirstytas į dvi dalis. Pirmoje dalyje egzaminą laikė gausus būrys vaikų, nuo balto iki mėlyno diržo. Taip pat trys sportininkai testavosi tam, kad sekančio egzamino metu galėtų laikyti Sho Dan Ho ( baltai juodą diržą, esantį tarp rudo ir juodo). Egzaminas parodė, kad vaikai nori treniruotis ir tobulėti, netrukus iš jų išaugs naujų ir gabių sportinikų karta.

Antroji egzamino dalis buvo skirta jaunimo ir suaugusiųjų egzaminui. Čia buvo laikomi egzaminai nuo balto iki rudo diržo. Šioje kategorijoje laikę sportininkai demonstravo gerą išmoktos technikos kokybę ir koncentraciją. Neskaitant smulkių klaidų egzaminus visi išlaikė gerai, klaidas išanalizavo ir gavo vertingą patirtį.

Po egzamino treneriams Raimondui  ir Gediminui  buvo įteikti Sho Dan Ho diplomai ir diržai. Egzaminus jie laikė seminaro su Soke Bryan Cheek 10 Dan metu.

Nuotraukas iš renginio galima peržiūrėti paspaudus ČIA

 

Skambinkite:

Socialiniai tinklai:

© 2024 Visos teisės saugomos. kovos-menai.lt